Vaše riešenie je ľahké!

Menu

Obchodné podmienky

Objednanie tovaru


Objednanie tovaru je možné uskutočniť telefonicky, e-mailom alebo osobne. Pri objednávke je potrebné uviesť názov tovaru, počet kusov, kontakt na objednávajúceho, dátum odberu, spôsob dopravy.

Dodacie lehoty

Dodanie tovaru do 24 hodín. Dodanie tovaru, ktorý je dostupný v distribučnej sieti spravidla do 1-3 pracovných dní, v iných prípadoch je dodacia doba individuálna.

Platobné podmienky

Platba v hotovosti pri preberaní tovaru alebo predom oproti proforma faktúre na účet v banke. U stálych zákazníkov možnosť odberu na faktúru s dohodnutou dobou splatnosti za podmienky, že ma zákazník uhradené všetky faktúry po lehote splatnosti. Tovar je až do jeho úplného zaplatenia majetkom predávajúceho.

Doprava tovaru ( platí pre okres Prievidza )

Tovar, ktorý si zákazník nepreberie osobne, je možné doručiť vlastným rozvozom alebo prepravnou službou (iba pri platbe vopred) na náklady kupujúceho.

Vrátenie tovaru

Kupujúci je oprávnený odstúpiť od kúpnej zmluvy v lehote 7 pracovných dní od prevzatia tovaru podľa týchto všeobecných obchodných podmienok bez udania dôvodu v súlade s ust. § 12 ods. 1 zákona č. 108/2000 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji v znení neskorších predpisov.

Reklamačné podmienky

Na tovar zakúpený u nás je poskytovaná záruka, ktorej trvanie je uvedené na faktúre príp. v dodacom liste. Záruka je štandardne 24 mesiacov, ak nie je uvedené inak. Záruka sa nevzťahuje na spotrebný materiál.
Záruka sa vzťahuje iba na funkčné poruchy spôsobené závadou niektorého dielu zariadenia.
Záruka sa nevzťahuje na nasledovné prípady:
-mechanické poškodenie, neodborná obsluha, násilná manipulácia,
-prevádzkovanie v nevhodných pracovných podmienkach ( prašnosť, ... ),
-poškodenie tovaru počas prepravy zákazníkom,
-nesprávne pripojenie alebo odpojenie k iným zariadeniam resp. pod napätím,
 -oprava, úprava alebo pokus o opravu zákazníkom a pod.,
-porušenie plomby alebo výrobného čísla,
-pri pevných diskoch mechanické poškodenie plombovacej pásky okolo disku.
 Kupujúci je povinný pri reklamácii predložiť doklad o zaplatení, písomný popis závady, tovar spolu s príslušenstvom ( diskety, CD, manuál, káble ). Reklamácia v záručnej dobe sa uplatňuje v mieste odberu tovaru. Záručná doba na vymenené a opravené diely sa predlžuje o dobu vybavovania reklamácie.
 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.