Vaše riešenie je ľahké!

Menu

Nové predvádzacie produkty/ReNew pochádzajú z propagačných akcií výrobcov, nevyzdvihnutých a vrátených objednávok alebo nevypredaných skladových zásob. Buď už ležali na sklade alebo si urobili výlet k nerozhodnému zákazníkovi, sú ako nové. Často absolútne nepoužívané. Skrátka len vybalené a zabalené. Vďaka tomu, že ide o tovar priamo od samotných výrobcov, ponúkame ho zo všetkou parádou. Štandardná záruka: 24 mesiacov. Zľavy na produkty: 20 - 40 %.

Predvádzací A+ : Ako nové. Bez jediného škrabanca. Často sa jedná o nadvýrobu, takže ešte originálne zabalené a celkom nedotknuté.

Predvádzací A: Po vizuálnej aj technickej stránke ako nové. Body im zrážajú iba drobné vady z výroby alebo miniatúrne prehliadnuteľné známky poívania. Najčastejšie ide napríklad o malé škrabance na spodnej strane notebooku atdˇ. Problém sa ale nikdy nesmie dotýkať displeja.

Predvádzací B: Béčko ponúka neuveriteľné zrážky z pôvodných cien. A to len vďaka väčšinou drobným estetickým vadám. Ale aj tak ide stále o zánovný tovar.


Repasované produkty/Refurbished: sú to vlastne high-endové zariadenia za low-endové ceny. V preklade tak získate maximálny výkon a životnosť za minimálne ceny. Produkty pochádzajú z kancelárii veľkých firiem, ktoré ich mali v prenájme. Aby im všetko šliapalo, potrebujú špičkové vybavenie. To čo vyhovuje vysokým nárokom a prežije každodenné používanie. Pod drobnohľadom je úplne všetko. Od kvalitnej konštrukcie až po hi-tech komponenty. Každý stroj je naviac podrobovaný radom testov. Výkonnostných aj záťažových. Do predaja sa nakoniec dostanú len tie, ktoré sú plne funkčné. Všetko musí bežať bez problémov a jediná prípustná vada je tá estetická. Štandardná záruka: 24 mesiacov, ak nie je uvedené inak.

Ako nový/Repasovaný A: Vyzerajú skoro ako nové, nepripúšťajú sa väčšie vizuálne známky opotrebenia.

Veľmi dobrý: Telo NTB/PC môže mať viditeľnejšie kozmetické vady, displej môže mať len minimálne kozmetické chyby(vadný pixel,škrabanček),ktoré su po zapnutí takmer neviditeľné.Tieto kozmetické vady nemajú vplyv na funkčnosť produktu.

Prijateľný/Repasovaný B: Ide o produkty, na ktoré sú aplikované dodatočné zľavy za ich estetický stav a dajú sa teda kúpiť za extrémne nízke ceny. Tovar môže niesť menšie kozmetické vady, ako sú škrabance, prasklinky a podobne. Tieto kozmetické vady nemajú žiadny vplyv na funkčnosť zariadenia a sú vždy popísané pri každom produkte v jeho popise.

Kategórie batérii NTB:

batteryCARE+ : nová alebo použitá batéria s viac ako 80% pôvodnej kapacity

batteryCARE : použitá batéria s viac ako 60 % pôvodnej kapacity

 

 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.